Жіночі ролики

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Мало який вид дозвілля здатний так підняти настрій, одночасно зміцнивши здоров'я, як катання на роликових ковзанах. Можливо, цей розділ зацікавив вас, так як ви захоплювалися цим заняттям в дитинстві і вирішили до нього повернуться. Але навіть якщо ви раніше були не знайомі з ними, ми рекомендуємо спробувати. Зараз ми звернемо вашу увагу на жіночі ковзани, моменти, на які варто звернути увагу і розповімо про переваги їх покупки в нашому спортивному інтернет магазині https: // roller-zone.com.ua , в якому представлені моделі від Rollerblade, Zelart, Explore, Fila, Maraton, K2.

  • Зовнішній вигляд

Естетичність грає не останню роль в такому видовищному занятті. Одна з перших причин, чому купувати роликові ковзани найкраще саме в нашому магазині – це широкий асортимент кольору і дизайну візерунка в переліку Roller Zona. На фото вище ви можете бачити один з них.

  • Матеріали виготовлення

Роликові ковзани складаються з шкіряного черевика і алюмінієвої рами. Крім того, що вони добре поєднуються разом, по суті доповнюючи вищезгаданий дизайн, вони забезпечують зручне і безпечне пересування. Лайнер черевика фіксується на стопі, охоплюючи її форму і утримуючи в стабільному положенні. Алюмінієва рамка ідеально поєднує в собі міцність і рухливість, в зв'язку з чим ця модель ідеально підходить для навчальної і навіть професійної їзди. У нас є кілька доступних розмірів аж до 38.

  • Колеса і амортизація

Ковзани дуже добре амортизовані завдяки підшипників з ABEC- 7. Їзда обіцяє бути легкою і максимально приємною. Що до самих коліс, як оболонка, так і манжета зроблені з високоякісного і міцного поліпропілену. Матеріалу достатньо міцний для їзди по різним, навіть не самим рівній поверхні. Колеса прослужать вам дуже довго. Але, варто згадати, що додатковий набір можна також замовити на нашому веб-сайті за окрему плату за розумною ціною.

Якщо ви хочете купити жіночі ковзани за хорошою ціною для розваги, фітнесу або просто подарунок, тепер ви знаєте, куди варто звертатися. Крім відмінного асортименту товарів, Roller Zona також надасть вам гідний сервіс у вигляді доставки, кількох зручних варіантів оплати і гарантії на дві тижня, що дозволяють повернути гроші за покупку в разі виявлення браку.

Якщо у вас виникли додаткові питання з приводу товару, ви можете зателефонувати на службовий номер в будь-який день тижня з) 9:00 до 20:00 (до 17:00 по неділях). Ми обов'язково вам допоможемо.