Ріпстіки

1 товар

Waveboard (з англійської: хвиля + дошка) – це двоколісний скейт, катання на якому створює відчуття перебування на хвилях. Саме хвильові руху задають темп швидкості: чим швидше "малювати" хвилі на дорозі, тим швидше буде швидкість їзди. Відштовхуватися ногою від землі потрібно тільки на старті, далі рух вперед здійснюється лише за рахунок плавних горизонтальних поворотів власного тіла. Незважаючи на двоколісні навчиться кататися на такому борді простіше, ніж на чотириколісного.

ролерсерф (у нього є й інші назви) підвищує навички маневреності, координації, спритності, утримання рівноваги, активно задіює основні групи м'язів тіла, відмінно замінить різні тренажери і допоможе підтримувати ідеальні форми. Це корисний і практичний спорт для любителів активного способу життя та екстриму, допомагає швидко пересуватися з користю для здоров'я і настрою.

Скейтборд з двома колесами служить також інструментом для підтримки форми серферам і сноубордистам в міжсезоння. За своїм управлінню він вельми нагадує сноуборд і дошку для серфінгу, за рахунок чого обов'язково сподобається любителям цих двох видів спорту. На нашому сайті ви можете купити Ріпстік з доставкою в будь-яку точку України: Київ, Одесу, Херсон, Харків, Дніпро, Львів і т.д. Ми в найкоротший термін доставимо товар до вашого міста.

Різновиди і модифікації

Найперший класичний RipStik фірми Razor мав обертаються на 360 градусів колеса. Наступна модифікація "Air Pro" мала вже на своїх 2 колесах спеціальні пружини, що фіксують їх в одному напрямку. При стрибку з такого роллера зникла ймовірність розвороту коліс в іншу сторону – вони завжди спрямовані в бік руху. Значно зменшився і вага моделі (на 800 грам) за рахунок використання абсолютно нового матеріалу для створення дошки – більш м'якого, але дуже міцного. Це більш маневрений і комфортний варіант.

Для любителів трюків і справжнього екстриму була створена наступна модифікація з приставкою "G", що означає Grind – можливість ковзання по гранях (поручнів, східцях і т.д.). Складається він з неймовірно міцного і надійного полімерного матеріалу, поєднаного алюмінієвої обертається трубкою. І остання модель, яку згадаємо – Air, вона просто коротше інших, що більш звично для скейтерів, однак встояти на такій дошці складніше, що не дуже підійде для новачка. Удосконалення тривають і іншими виробниками. Є варіанти з обертовими частинами платформ для ніг, що ще більш додає свободи рухам.

Таким чином, 2-колісні вейборди відрізняються по:

  • вазі;
  • довжині;
  • матеріалом виготовлення;
  • типу обертання коліс;
  • можливості обертання платформ.

Дані параметри впливають і на те, скільки коштує двоколісний скейт конкретної модифікації. Так, чим більшою маневреністю володіє вейборд, тим більш прогресивні і якісні комплектуючі використовуються в його виготовленні, а це тягне підвищення ціни.

Що вибрати?

Який варіант вибрати – це залежить від ваших навичок і планів. Якщо плануєте просто неспішно кататися – підійде класична модель. Для того різання трюків і нових відчуттів тим, хто вже впевнено тримається на двох колесах більше підійде G або Air. А ось Air Pro – щось середнє між цими двома варіантами.

Зверніть увагу і на який витримує вагу – на кожну платформу доводиться половина вантажопідйомності. Так, при вантажопідйомності 100 кг, кожна половина розрахована на 50 кг: при вазі 70 кг слід акуратно стає на одну ногу, плавно переходячи на іншу. Облік цих параметрів дозволить правильно користуватися роллерсерфером, продовжуючи термін його служби.