Гіроскутери 8 дюймів

3 товари

Гіроскутер 8 дюймів, купити який ми пропонуємо на даній сторінці нашого каталогу – універсальний варіант для дорослих і підлітків. Він володіє вантажопідйомністю до 120 кг, має середню прохідність, що дозволяє використовувати його не тільки на ідеально рівних поверхнях, але і на дорогах з невеликими перешкодами у вигляді гілок, камінчиків, плиткових стиків і т.п. Ціна його вище 6,5 дюймових аналогів, але нижчі за ті, колеса яких 10,5 – найбільш прохідним варіантом. Це щось середнє, що відбивається і на вартості, і на технічних характеристиках.

Ми пропонуємо недорого придбати потрібну вам модель високої якості. Наша компанія працює лише з найбільш популярними і якісними брендами. Замовлення приймаються по всій Україні – ми доставимо товар до вашого міста.

Технічні характеристики і особливості

Гіроскутер 8 дюймів від інших моделей відрізняється середнім розміром коліс (20,32 см) і деякими іншими якостями:

  • Вага середній серед гіробордов – 11 кг.
  • Найбільша швидкість – до 18 км / год.
  • Потужність двигуна – 800 W.
  • Тип коліс – НЕ надувні.

За рахунок безкамерних коліс і менш сильного двигуна, пристрій поступається за потужністю і комфортності 10-дюймовим варіантів, однак проходімей, маневрений і стійкіше менш колесістих моделей. Якщо ви не збираєтеся часто їздити по нерівностях типу землі, каміння і т.д., але і ідеально рівними поверхнями обмежуватися не бажаєте – цей варіант вам відмінно підходить. Достатню прохідність забезпечує більш високу відстань від землі до дна механізму.

Гіроскутер 8 – досить потужний і швидкий, але середній по вартості і вазі варіант. Корпус верху – ударостойкий міцний пластик. На платформах – ребриста поверхня для кращого зчеплення з підошвами взуття. Як і інші модифікації, він теж має функцію настроювання по смартфону і управління через блютуз. Дозволяє прослуховувати музику в дорозі, включати красиву світлодіодне підсвічування, що робить власника скутера помітним на дорозі, особливо в темний час доби.

В комплекті йде сумка для перенесення. Можна комфортно доїхати до метро або автобусної зупинки, покласти пристрій в чохол і поїхати далі в громадському транспорті. Зарядити батарею можна в будь-якому кафе чи в офісі на роботі. Це дуже зручне і сучасний спосіб пересування, який підвищить вашу мобільність і швидкість, дозволить насолодитися свіжим повітрям по шляху до мети без втоми.