Гіроскутери 6,5 дюймів

6 товарів

Гіроскутер 6,5 дюймів – ідеальний варіант для переміщення на рівних поверхнях. Він досить компактний, але витривалий – витримує до 120 кг. Універсальний: підійде для підлітків і дорослих. Відрізняється більш легким вагою і не таким потужним двигуном – достатнім для даної комплектації. Має функцію самобалансування, яка спрощує управління і їзду, робить її більш комфортною. Дозволяє слухати музику і включати світлодіодне підсвічування – бути сучасним і помітним.

Основні характеристики і особливості

Гіроскутер 6,5 на відміну від 10,5 менш зручний для поїздок по бруківці, гравію та іншим нерівностях. Колеса відрізняються не тільки діаметром, але і типом – вони не надувні, що не дозволяє управляти їх амортизаційними властивостями звичайним припусканням і надуванням. Однак для рівних поверхонь, в тому числі якісного асфальту, вони відмінно підходять. Основні характеристики таких моделей:

  • набирати швидкість – до 18 км / год;
  • Повний заряд акумулятора – до 2 годин;
  • Можна проїхати на повному заряді – до 20 км;
  • Вага – близько 10 кг.

Такі моделі легко переносяться в сумці, цінуються за рахунок своєї універсальності і меншої вартості. Пересуватися на них можна хоч по приміщенню, хоч за містом по рівних стежками.