Гіроскутери 10 дюймів

6 товарів

Гіроскутер 10 дюймів найбільш стійкий і практичний серед своїх менш дюймових аналогів. Досить великі надувні колеса дозволяють легко пересуватися не тільки на зовсім рівних поверхнях, але і на плитці, бруківці, землі, гравію. Навіть невеликі бордюри їм під силу. Прохідність і комфортабельність їзди значно вище. Якщо заплановано подорож по поза межами міста, гілках і камінцях – можна поїхати з трохи приспущеними колесами, що підвищує амортизацію і м'якість руху.

Раніше було складно купити гіроскутер 10 дюймів в Україні через їх високу вартість і малої поширеності. Зараз вони доступні для будь-якого охочого. У нашому магазині ми пропонуємо недорого придбати кращий для вас варіант, адже ми відібрали в своєму каталозі високоякісні моделі з відмінними характеристиками. Ми знаходимося в Києві, але замовлення приймаються в усі міста нашої країни.

Характеристики і особливості модифікації

Більш дюймовий скутер відрізняється не тільки комфортністю їзди і підвищеною прохідністю, але і іншими параметрами:

  • Вище потужність двигуна.
  • Більш швидка швидкість – до 20 км / ч.
  • Трохи важче вага – 11,5 кг.
  • Та ж вантажопідйомність – 120 кг.

Повністю заряджається він приблизно також (2 години) і вистачить батареї теж приблизно на 20 км, як і у менших моделей. Теж є можливість включити музику і світлодіодне підсвічування при їзді. Хід і повороти більш плавні, на будь-які рухи реагує дуже швидко. Налаштовувати, стежити за роботою і управляти технічним засобом легко за допомогою спеціального мобільного додатку. Воно відображає пройдену відстань, розташування на карті, рівень заряду і інші дані.

Якщо ви вирішили купити гіроскутер 10 дюймів ви знайдете дійсно зручне, практичне і сучасне засіб пересування.

Вартість гіроскутера

Хоча така модель обійдеться не так дешево, як інші – воно того варте. Ціна повністю окупиться в процесі експлуатації, коли ви зрозумієте, що проїхати можете практично скрізь по місту, на відміну від меншого розміру коліс, яким важлива рівність поверхні. Те, скільки коштує засіб залежить і від його комплектуючих: потужності двигуна, ємності акумулятора, якості покришок і т.д. Ми пропонуємо оригінальні моделі від виробника, а не підробки, які можуть швидко зламатися. У нас ви знайдете відмінне поєднання ціни та якості, що дозволить довго і з задоволенням їздити по дорогах і стежках.